Liste over tilmeldte

Husk dit navn kommer først på listen når vi har registreret din betaling!

 

For- og efternavn Klub/Firma Alder Køn
Alex Jespersen Bike in 46 Mand
Alex Voss 31 Mand
Alf Nielsen Ølgod Cykelmotion 66 Mand
Alfred Jepsen Varde Cykelklub 62 Mand
Ann K. Jørgensen Varde Cykelklub 51 Kvinde
Anne-Dorthe Hatting Sørensen Team 44 Kvinde
Arild Riser Nilsen Varde Cykelklub 65 Mand
Asbjørn Schmidt 43 Mand
Bent Bendixen 73 Mand
Bent Thomsen Cykel for oplevelser 2017 55 Mand
Birthe Christensen Varde Cykelklub 59 Kvinde
Birthe Tryk Varde Cykelklub 55 Kvinde
Bjarne Søndergaard Christensen CFS Hjælper Mand
Bjørn Eriksen Dahl 52 Mand
Bo Arnold Sportspark Blåvandshuk 48 Mand
Bruno Sørensen Rødding Cykelklub 57 Mand
Charlotte Frøslev Sportspark Blaavandshuk 47 Kvinde
Christian Bech 41 Mand
Claus Horsted Horsted Biler 51 Mand
Claus Nielsen Sportspark Blåvandshuk 49 Mand
Claus Sørensen Sportspark Blåvandshuk 48 Mand
Dorhte Kristensen CFS Hjælper Kvinde
Dorte Larsen Team Dahl 47 Kvinde
Elin Lund CFS Hjælper Kvinde
Finn Erik Kristiansen ProVarde 47 Mand
Flemming Bach 52 Mand
Flemming Riber Sørensen Sportspark Blåvandshuk 49 Mand
Frank Lund CFS Hjælper Mand
Frank Olsen Bog og ide 47 Mand
Freddy Thygesen 67 Mand
Frederik Uhre CFS Hjælper Mand
Frida Kristensen 33 Kvinde
Frode Petersen Team Næsbjerg 65 Mand
Gert Thomsen Varde Cykelklub 57 Mand
Gitte Lønne Martinsen Kvinde
Henrik Hvid Thomsen Varde Cykelklub 53 Mand
Ivan Christiansen Varde cykelklub 58 Mand
Ivan Jensen 59 Mand
Jan Brix Varde Cykelklub 63 Mand
Jan Lynggaard Larsen CFS Hjælper Mand
Jan Overgaard Sportspark Blaavandshuk 41 Mand
Jan Peter Klembach Cykel for oplevelser 2017 49 Mand
Jane Simonsen Sportspark Blåvandshuk 46 Kvinde
Jens Bach Mortensen Team Dahl 59 Mand
Jens Lauridsen Varde Cykelklub 55 Mand
Jens Pedersen Varde Cykelklub 45 Mand
Jesper Dahl Sportspark Blåvandshuk 47 Mand
John Adolf Varde Cykelklub 66 Mand
John Lahn Nielsen Årre 62 Mand
Jytte Sørensen CFS Hjælper Kvinde
Jørgen Mose Cykel for oplevelser 2017 41 Mand
Jørgen Nielsen Sportspark Blåvandshuk 49 Mand
Jørgen Tobiasen Æ Cykel Klub 69 Mand
Jørgen Villemoes Team Dahl Mand
Jørn Lund Michaels Auto 72 Mand
Kalle Stærk Ølgod Cykelmotion 59 Mand
Karin Lykke Iversen Varde Cykelklub 54 Kvinde
Karl Chr. Jensen tistrup 70 Mand
Kasper Brink Kristensen Sig smede og VVS 28 Mand
Kasper Midtgaard Sørensen Varde Cykelklub 54 Mand
Katja Jespersen CFS Hjælper Kvinde
Keld Callesen Team Næsbjerg 50 Mand
Kenneth Schultz ÆCK 51 Mand
Kenneth Thomsen PEUGEOT VARDE 75 Mand
Kent Olesen Sportspark Blåvandshuk 53 Mand
Kirsten Bak Hansen Sundhedsshoppen 58 Kvinde
Kirsten H Pedersen CFS Hjælper Kvinde
Kirsten Schmidt CFS Hjælper Kvinde
Kirstine Bonde Sørensen Martinsen Kvinde
Kjeld Nielsen Sportspark Blåvandshuk 48 Mand
Klaus Balling 49 Mand
Knud Dreier CFS Hjælper Mand
Knud Østergaard Jepsen Team Årre 63 Mand
Kresten Høy Sportspark Blåvandshuk 62 Mand
Kristian Kjærgaard Michaels Automobiler 69 Mand
Kristian Kristoffersen 63 Mand
Kurt Carstensen Varde Cykelklub 55 Mand
Laila Sillesen Sportspark Blåvandshuk 46 Kvinde
Lars Bech Bikein Mand
Lars Thulin Centex ApS 49 Mand
Laurits Tørnæs ÆCK 81 Mand
Leo Feldvoss HPF 75 Mand
Lisbeth Crafack DAI 57 Kvinde
Lisbeth Nielsen Team DAHL 52 Kvinde
Louise Jensen Tjæreborg Cycling 30 Kvinde
Margit Sørensen CFS Hjælper Kvinde
Martin Andersen 44 Mand
Melissa Dahlerup Team Piv-Hyggelig 41 Kvinde
Mette Kloster CFS Hjælper Kvinde
Michael Gramvad sportspark blåvandshuk 50 Mand
Michael Sørensen Varde Cykelcenter Bikein 46 Mand
Michael Tellefsen KOCK/Sintex 51 Mand
Michael Ø. Mouritsen Sportspark Blåvandshuk 51 Mand
Mike Andersen 33 Mand
Mikkel Worm Team MILAWO 33 Mand
Mogens Jessen CFS Hjælper Mand
Niels Jørgen Büssen Cykel for oplevelser 2017 55 Mand
Niels KIrketofte 68 Mand
Niels Larsen 78 Mand
Ole Homaa 64 Mand
Ole Jessen Varde Cykelklub 44 Mand
Ole Paterek 61 Mand
Oluf Jørgensen SGI Fitness 70 Mand
Oluf Nissen Varde Cykelklub 65 Mand
Otto Jørgensen Cykel for oplevelser 2017 50 Mand
Palle Kristensen Sig Smede og VVS 55 Mand
Peder K Ulriksen Sportspark Blaavandshuk 47 Mand
Per Daugaard CFS Hjælper Mand
Per Mørkeberg Varde Cykelklub 56 Mand
Piet Kobusch Simonsen Team MILAWO 28 Mand
Poul Arne Olsen 50 Mand
Poul Erik Jensen Varde Cykelklub 64 Mand
Preben Nielsen Vej og Park 45 Mand
Richard Nielsen ÆCK 61 Mand
Ricki Elbæk 36 Mand
Rikke Pedersen Team PIV Hyggeligt 37 Kvinde
Simon Hessellund SGI Fitness 52 Mand
Solveig Uhre Team Piv-Hyggeligt 43 Kvinde
Steen Kruchov Varde Cykelklub 59 Mand
Svend Worm Team MILAWO 70 Mand
Søren Gejl Cycling West 52 Mand
Søren Ingstrup 46 Mand
Søren Jepsen 37 Mand
Søren Kjeldsen Michaels Auto 48 Mand
Søren Uhre CFS Hjælper Mand
Terkild Bruun 68 Mand
Tommy Madsen 59 Mand
Tommy Jensen Contom 48 Mand
Torben Kloster Politiet i Varde 59 Mand
Torben Simonsen Sportspark Blåvandshuk 48 Mand
Torben Tobiasen Martinsen Mand
Tore Lundkvist Varde Cykelklub 53 Mand
Ulla Adolf CFS Hjælper Kvinde
Vita Bach Mortensen CFS Hjælper Kvinde