Kontaktpersoner

Vi har hvert vores ansvarsområde, så tag kontakt til den der passer bedst til dine spørgsmål!

  • Ansvarsområde:
    Formand, medlem af arrangementsudvalg, uddeling af overskud

    Ole Paterek

    Mobil: 21 77 06 86
    E-mail: ole.paterek@mail.dk
  • Ansvarsområde:
    Kasserer

    Birthe Christensen

    Mobil: 20343654
    E-mail: birthe.christensen@bbsyd.dk
  • Ansvarsområde:
    Bestyrelsesmedlem, sponsorudvalg

    Ann Jørgensen

    Mobil: 26 67 68 80
    E-mail: annvarde@gmail.com
  • Ansvarsområde:
    Sekretær, Hjemmeside, ruteansvarlig racer

    Oluf Nissen

    Mobil: 24223678
    E-mail: oluf.nissen@bbsyd.dk
  • Ansvarsområde:
    Start og mål koordinator.

    Jørgen Randrup

    E-mail: randrup@bbsyd.dk
  • Ansvarsområde:
    Kontakt til brugere/uddeling af overskud/Suppleant

    Lisbeth Crafack

    Mobil: 20 45 91 69
    E-mail: lisbeth@dai-sport.dk
  • Ansvarsområde:
    tøj, Serviceteam

    Elin Lund

    Mobil: 21 99 91 24
    E-mail: 43elund@gmail.com
  • Ansvarsområde:
    Serviceteam

    Mette Kloster

    E-mail: metteogtorben@bbsyd.dk